competitii inot
rezultate obtinute

  • Cupa Mos Hyperion, Editia a VIa, Brasov, 11-12 Decembrie 2021
  • Campionatul National de Poliatlon Copii 10-11 ani, Bacau 2-4 Decembrie 2021
  • Cupa Barracuda, Campina, 29-30 Octombrie 2021 
  • Cupa Hod, Hodmezovasarhely, Ungaria, 16-17 Octombrie 2021 
  • Cupa Mos Hyperion, Editia a Va, Brasov, 7-8 Decembrie 2019 
  • Cupa Rotary Editia I, Targoviste, 2 Noiembrie 2019
  • Cupa Andrei Nicolescu, Editia a IIIa, Bucuresti, 26-27 Octombrie 2019
  • Cupa Hod, Hodmezovasarhely, Ungaria, 12-13 Octombrie 2019
  • Cupa Sprint, Editia a IXa, Sfantu Gheorghe, 21 Septembrie 2019
  • Cupa Seva, Campina 14-15 iunie 2019
  • Cupa Salina, Turda, 1-2 Iunie 2019
  • Cupa Sprint, Pitesti, 24-25 Mai 2019
  • Cupa 4 Seasons, Miercurea Ciuc, 4 Mai 2019
  • Concurs Master, Editia a IVa, Memorialul Mihai Mitrofan, Brasov, 13-14 Aprilie 2019
  • Cupa Ligii, Brasov, Semifond, 13-14 Aprilie 2019
  • Cupa Primaverii, Izvorani, 30-31 Martie 2019
  • Campinatele Regionale de Inot, Bacau, 15-17 martie 2019
  • Cupa Martisor, Pitesti, 2-3 Martie 2019
  • Cupa Spring Waiting, Hodmezovasarhely, Ungaria, 23-24 Februarie 2019
  • Cupa “Mos Craciun”, Ed a IVa, Brasov, 8-9 Decembrie 2018
  • Cupa de Toamna, Izvorani, 17-18 Noiembrie 2018
  • Cupa Bacaului, Bacau, 3-4 Noiembrie 2018
  • Cupa Hod, Hodmezovasarhely, Ungaria, 13-14 octombrie 2018
  • Cupa Sprint, Ed a VIIIa, Sfantu Gheorghe, 06.10.2018
  • Cupa Team Nova, Victoria, 1 iulie 2018
  • Cupa Ziua Copiilor, Miercurea Ciuc, 2 iunie 2018
  • Cupa Salina Turda , 26-27 Mai 2018
  • Cupa Eu Inot, Sf. Gheorghe, 5 Mai 2018
  • Cupa Martisor ,Pitesti, 4 Martie 2018
  • Cupa Spring Waiting ISM, Hodmezovasarhely, Ungaria, 24-25 Februarie 2018
  • Cupa Mos Hyperion, Edidia a IIIa , Brasov, 8-9 Decembrie 2017
  • Cupa Toamna, Izvorani, 11-12 Noiembrie 2017
  • Cupa “Bacaului”, Bacău, 28-29 Octombrie 2017
  • Cupa “CSM Pitești”, Pitești, 22 Octombrie 2017
  • Cupa “Casa Ema”, Bistrița, 21 Octombrie 2017
  • Cupa “Sprint”, Sf. Gheorghe, 7 Octombrie 2017
  • Cupa “Team Nova”, Orasul Victoria, 1-2 Iunie 2017
  • Cupa “Ziua Copilului”, Târgoviște 17 Iunie 2017
  • Cupa “Eu Inot”, Sf. Gheorghe, 20 Mai 2017
  • Cupa “Hyperion”, Brașov, 29 Aprilie 2017
  • Cupa “Mărțișor”, Pitești, 11 Martie 2017
  • Cupa „Moș Hyperion”, Ed. A-II-A, Brașov, 3 Decembrie 2016
  • Cupa “Sprint”, Sf. Gheorghe, 22 Octombrie 2016
  • Cupa “CSM Pitești”, Pitești, 22 Octombrie 2016
  • Cupa “Team Nova”, Orașul Victoria, 18-19 Iunie 2016
  • Cupa “Moș Hyperion”, Brașov, 13 Decembrie 2015